Armani Eau D'Aromes Pour Homme EDT Armani - rosso.shop
Armani

Armani Eau D'Aromes Pour Homme EDT

9 775 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Armani Eau d'Aromes nga Giorgio Armani është një aromë pikante druresh për burra.

Shënimet kryesore janë portokalli mandarin dhe bergamot; notat e mesme janë xhenxhefili dhe patchouli; shënimet bazë janë vetiver, sage dhe

cardamom.

Armani Eau d’Aromes nga Giorgio Armani është një aromë me erëza druri për burra dhe u lançua në vitin 2014.

Detajet e produktit

3605521966001
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3605521966001