Dolce&Gabbana K By Dolce&Gabbana EDP Dolce&Gabbana - rosso.shop
Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana K By Dolce&Gabbana EDP

9 265 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

K By Dolce & Gabbana është një aromë për meshkuj, e cila hapet nga agrumet e plotësuara me manaferrat.

Zemra kombinon livando, barbarozë, sherebelë dhe një lloj speci djegës (pimento).

Përbërja mbyllet nga kedri, patchouli dhe vetiver.

Një aromë për të gjithë ata që duan të ndjehen si mbretër. 

K nga Dolce & Gabbana Eau de Parfum nga Dolce & Gabbana është një aromë me aromë druri për burra dhe u lançua në vitin 2020.

Detajet e produktit

3423473101253
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3423473101154