Carolina Herrera 212 Vip Black Carolina Herrera - rosso.shop
Carolina Herrera

Carolina Herrera 212 Vip Black

8 075 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

212 VIP E zeza është në kontrast me absintin e ashpër dhe livandën e lëmuar, është një guxim i sigurt, një akses i patrembur, ndërsa ngjyra e myshkut të errët dhe vaniljes bëjnë një ekzekutim joshëse dhe të qetë.

E krijuar për të përmirësuar natyrën e saj intriguese, 212 VIP Black është vendosur në një shishe që evoluon nga drita në errësirë, me kthesa të lëmuara sa notat e myshkut brenda.

Kontrast i të errtës dhe të dritshmes. E rikonceptuar si dicka ekskluzive. Aromë me nota ngacmuese dhe elegante.

Detajet e produktit

8411061869376
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8411061869406