Jean Paul Gaultier Kokorico  EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Kokorico EDT

5 865 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Kokoriko nga Jean Paul Gaultier është një aromë aromatike druri.

Notat e sipërme të kësaj parfume i përkasin aromave të gjetheve të fikut, notat e mesme janë ato të kakaos dhe paçulit, ndërsa notat bazë janë ato të kedrit të Virxhinias dhe vetiverit.

Njëra tregon aroma mashkullore.

Kokorico është një aromë e krijuar si një afrodiziak i fuqishëm dhe shpërthyes.

Kjo është një përbërje që transmeton energji, stimulon ndjesi të këndshme dhe ekzagjeron karakterin dhe forcën mashkullore.

Kokorico nga Jean Paul Gaultier është një aromë druresh për burra, lançuar në vitin 2011. Krijuar në bashkëpunim me parfumierët e Puig dhe Firmenich Olivier Cresp dhe Annick Menardo, Kokorico është projektuar si një afrodiziak i fuqishëm dhe shpërthyes, duke theksuar notat e drurit dhe kakaos. Kokorico përfaqëson një "klithmë" nuhatëse: "klithma mburrëse e një gjeli, klithma pushtuese e një luftëtari, klithma e një të riu të mbushur me kënaqësi" .

Detajet e produktit

3423470396010
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3423470396010