Jean Paul Gaultier (Popei) EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier (Popei) EDT

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Le Male Popeye Eau Fraiche by Jean Paul Gaultier is a fragrance with a high aromatic content.

The top notes are those of mint, aldehydes and nerol.

Middle shades are those of mind, ambroxan, and woody shades.

Base notes are vanilla, tonka bean and sandalwood.

Le Male Popeye Eau Fraiche nga Jean Paul Gaultier është një aromë lulesh fougere për burra, lançuar në vitin 2016. Hunda pas këtij aromë është Nathalie Gracia-Cetto. Në vitin 2016, dy botime të reja të kufizuara po prezantohen në formatin veror të Eau Fraiche. Lëshimet e reja janë frymëzuar nga personazhet e njohura nga komike dhe karikatura; Popeye the Sailor Man, krijuar nga Elzie Crisler Segar në 1929, zbukuron edicionin Le Male Eau Fraîche. Le Male Eau Fraîche Limited Edition Popeye është një aromë jashtëzakonisht mashkullore, emocionuese dhe seksi që portretizon fuqinë e marinarit.

Detajet e produktit

8435415001083
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435415001083