Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Intense EDP Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum Intense EDP

9 265 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Le Male Le Parfum është një aromë e re qelibar për meshkuj.

Me notat e sipërme të kardamomit, notat e mesme të livandës dhe irisit, dhe notat bazë të vaniljes, notat orientale dhe druri.

Le Male Le Parfum nga Jean Paul Gaultier është një aromë qelibar për burra. Kjo është një aromë e re, lançuar në vitin 2020, e krijuar nga Quentin Bisch dhe Nathalie Gracia-Cetto.

Detajet e produktit

8435415032315
99 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435415032278