Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme EDT

12 665 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Scandal Pour Homme nga Jean Paul Gaultier është një aromë Amber Woody për meshkuj. Kjo është një aromë e re. Scandal Pour Homme u lançua në vitin 2021. Scandal Pour Homme u krijua nga Quentin Bisch, Christophe Raynaud dhe Natalie Gracia-Cetto. Notat kryesore janë Clary Sage dhe Mandarin Orange; notat e mesme janë karamel dhe fasule Tonka; shënimi bazë është Vetiver.

Një boksier mund të dalë duke lëkundur, por kurrë nuk e hedh poshtë edhe kur është aq i kënaqur sa grushti. Një boksier ka atmosferën e një mbreti. Një boksier është shumë më tepër se grushtet e tij në ring. Sepse një boksier - oh sa skandaloze mund ta qetësojë botën në një sekondë. Ky boksier, ai është gjithçka, dhe më shumë! Pra, është sikur i rrethuar nga familja që boksieri ynë mbërrin: pushtues dhe i adhuruar! Rreth tij, fisi më i çmendur, më i lirë që mund të imagjinoni ndonjëherë: Këtu, secili mund të jetë ai që dëshiron të jetë! Këtu, bukuria është në syrin e shikuesit. Ja, jeta, por më mirë. Një përzierje stilesh, një përzierje stilesh jetese, JPG gjithmonë dhe përgjithmonë në shërbimin tuaj!

Detajet e produktit

8435415030885
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435415030885