Ck In 2 you For Her EDT Calvin Klein - rosso.shop
Calvin Klein

Ck In 2 you For Her EDT

5 865 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

E përshkruar si një lule e freskët me një bazë drunore orientale, përbërja hapet me grejpfrut të freskët rozë dhe bergamot me një notë gjethe rrush pa fara të kuqe.
Notat interesante të orkidës së sheqerit dhe kaktusit të bardhë janë në zemër.
Notat bazë janë: qelibar, kedri i kuq dhe vanilje.

CK IN2U for Her nga Calvin Klein është një aromë me lule qelibar për femra. CK IN2U for Her u lançua në vitin 2007. CK IN2U for Her u krijua nga Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong dhe Carlos Benaim.

Detajet e produktit

88300196876
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
88300196845