Burberry Brit For Her EDP Spray Burberry - rosso.shop
Burberry

Burberry Brit For Her EDP Spray

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Ajo hapet me nota të freskëta të limonit jeshil, dardhës dhe bajames së bardhë.
Zemra lulëzon me bozhure të bardhë.
Tharja është shumë e shijshme me akorde vanilje, qelibar, sofër dhe balsamike të fasules tonka.

Burberry Brit nga Burberry është një aromë me lule me fruta për femra. Burberry Brit u lançua në vitin 2003. Hunda e kësaj arome është Nathalie Gracia-Cetto.Burberry Brit është një aromë që ruan traditën por me një tingull modern sjell ironinë angleze dhe dinjitetin anglez.

Detajet e produktit

5045411327037
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
5045411327037