Tom Ford Eau de Soleil Blanc EDT Tom Ford - rosso.shop
Tom Ford

Tom Ford Eau de Soleil Blanc EDT

13 175 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat e sipërme: lëvozhga e hidhur portokalli, vert de bergamot, bigarada petitgrain, farë qimnoni, piper rozë, kardamom, neroli, cedrat, fëstëk.

Zemra: sytha të zgjedhur në mëngjes të luleve të portokallit maroken, nektar jasemini, galbanum, tuberoz, d ylang ylang nga Ishujt Komore.

Notat bazë: akorde coco de Mer, qelibar, vanilje, tonka, benzoinë.

Eau de Soleil Blanc nga Tom Ford është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. Eau de Soleil Blanc u lançua në vitin 2018. Eau de Soleil Blanc mishëron një ndriçim freskues në Private Blend Soleil Blanc, i ndritshëm, i freskët dhe i ngopur me agrume të ndezura. Përdredhja e gjallë në ngrohtësinë e lules së qelibarit pasqyron reflektimin kristalor të diellit të bardhë, një shkëlqim sensual qielli mbi ujë.

Detajet e produktit

888066075114
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
888066075084