Lancome La Vie Est Belle L'Edp Lancome - rosso.shop
Lancome

Lancome La Vie Est Belle L'Edp

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Koncepti i kësaj parfumi përqendrohet në idenë e bukurisë natyrore dhe të thjeshtë, lirinë nga konvencionet dhe zgjedhjen e vizionit të lumturisë.

Aroma është një lloj pikëpamjeje për jetën, e frymëzuar nga gëzimi dhe kënaqësia në gjërat e vogla.

Një aromë gourmand me lule frutash për femra

Irisi është përbërësi kryesor i parfumit, i rrethuar nga lule portokalli dhe jasemini në zemër.

Hapja e përbërjes ofron shije frutash të rrushit të zi dhe dardhës, ndërsa baza është e ngrohtë, e shijshme dhe pluhur për shkak të akordit të bajameve të fasules tonka, pralinës, patchoulit dhe vaniljes.

La Vie Est Belle nga Lancome është një aromë Gourmand me lule frutash për femra. La Vie Est Belle u lançua në vitin 2012. Kjo përbërje gustator por elegante është zhvilluar nga parfumerët Olivier Polge, Dominique Ropion dhe Anne Flipo. Formula përfundimtare është rezultati i arritur pas tre vitesh provë dhe 5000 versione. Shishja është një version i ridizajnuar i shishes klasike Lancome nga viti 1949.

Detajet e produktit

3605532612768
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3605532612768