Armani Mania 1.7 EDP SP Armani - rosso.shop
Armani

Armani Mania 1.7 EDP SP

11 475 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Armani Mania nga Giorgio Armani është një aromë lulesh dhe druresh për femra.

Personi prapa kësaj aromë është Dominique Ropion.

Notat kryesore janë piperi roze, Leaf Bay, portokalli, mandarin e gjelbër dhe rrush pa fara i zi; notat e mesme janë manjole, bozhure, iris dhe zambak lendine; notat bazë janë vanilja, druri i sandalit të bardhë, qelibar, myshk dhe pishe virgjina.

Armani Mania është një aromë shumë e suksesshme nga Armani. Ajo sjell një harmoni shumë tërheqëse të energjisë dhe butësisë, tipike për një grua moderne, lancua në 2004.

Detajet e produktit

3360372089872
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3360372089872