Versace Yellow Diamond EDT Versace - rosso.shop
Versace

Versace Yellow Diamond EDT

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Yellow Diamond nga Versace është një aromë e pastër dhe e mprehtë me lule dhe fruta për femra.

Vjen në një shishe elegante me ngjyrë të verdhë e cila kujton diamantët luksoz.

Kjo aromë hapet me nerol, bergamot, limon dhe dardhë, pastaj vazhdon me zemrën e përzier me lule portokalli, zambak uji, mimozë dhe përfundon me bazën e zhytur në myshk të kombinuar me dru guaiak dhe qelibar.

Diamanti i Verdhë nga Versace është një aromë me lule për gratë, lançua në vitin 2011. Krijuar si një aromë e pastër, transparente dhe e ajrosur me lule, me gaz dhe e fortë si ngjyra e verdhë, ndërsa është luksoze dhe femërore si një diamant.

Detajet e produktit

8011003804566
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8011003804542