Carolina Herrera 212 Sexy EDP Carolina Herrera - rosso.shop
Carolina Herrera

Carolina Herrera 212 Sexy EDP

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

E ëmbël dhe misterioze, 212 SEXY sjell një natyrë joshëse në frymën moderne, një nënshkrim karakteristik i 212 origjinal.

E dizenjuar për të fshehur më shumë sesa zbulon, aroma delikate e pambukut dhe piperit rozë informojnë shishen e trëndafilit me kthesa femërore dhe një ndjenjë intrigash të sofistikuara.

Një aromë e ëmbël dhe sensuale e karamelizuar. Shije femërore delikate dhe e freskët. Parfumi i momenteve tuaja më të bukura.

Detajet e produktit

8411061545904
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8411061865460