Lancome La Nuit Tresor Musc Diamant EDP Lancome - rosso.shop
Lancome

Lancome La Nuit Tresor Musc Diamant EDP

9 265 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një kapitull i ri i dashurisë zgjon një kapitull i ri i La Nuit Tresor zgjohet.

Lancôme bashkon tre yje të parfumerisë franceze për të kompozuar La Nuit Trésor Musc Diamant: një EDP për gratë e përbërë nga lëndë të para të rralla; një dozë myshku dhe e përqafuar nga freesia dhe vanilja.

Shijoni aromat dhe romancën e ëmbël me La Nuit Tresor. Një shishe e re i bashkohet familjes La Nuit Trésor, diamanti i bardhë: një reflektor i dritës vezulluese.

La Nuit Trésor Musc Diamant nga Lancome është një aromë lulesh për gratë,  lançuar në vitin 2019. La Nuit Trésor Musc Diamant u krijua nga Christophe Raynaud, Amandine Clerc-Marie dhe Honorine Blanc. Diamanti La Nuit Trésor Musc është një përbërje florientale e imagjinuar si një aureolë sensuale.

Detajet e produktit

3614272491069
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3614272491069