Jean Paul Gaultier Madame EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Madame EDT

8 925 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Ma Dame nga shtëpia e modës Jean Paul Gaultier është një aromë me lule shumë femërore.

Ky kompleks aromash është një përzierje e erëzave të freskëta, vaniljes dhe drurëve aromatikë.

Rekomandohet të vishni në çdo kohë të ditës.

Madame nga Jean Paul Gaultier është një aromë me lule për gratë, lançuar në vitin 2008. Hunda pas kësaj arome është Francis Kurkdjian. Ajo u krijua në bashkëpunim me BPI (Shiseido) dhe u imagjinua si një sekuencë bashkëkohore e cila përfundon historinë e treguar nga Classique. Parfumi Madame u imagjinua dhe u krijua si një i freskët, me lule, dhe të gjitha meritat për të shkojnë tek parfumeri Francis Kurkdjian (Takasago), i cili gjithashtu krijoi të famshmet Le Male dhe Fragile, vetëm për t'ju kujtuar.

Detajet e produktit

3423470473018
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3423470473018