Jean Paul Gaultier Classique EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Classique EDT

5 865 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

I mbushur me ëmbëlsi, ju zgjon shqisat.

Dhe jo vetëm tuajat, imagjinoni që njerëzit mund t'ju njohin edhe me sytë mbyllur.

Fillimisht quhej JPGaultier EDP dhe u prodhua si EDP, tani quhet Classique dhe vjen si EDP dhe EDT.

Me notat e sipërme, aroma delikate e trëndafilit theksohet me anise të freskët.

Notat e mesme kombinojnë ëmbëlsinë e luleve të portokallit dhe xhenxhefilit, një afrodiziak i fuqishëm.

Vanilja dhe qelibar sensual përqafohen në fund.

E guximshme dhe e ëmbël, zgjon ndjenjat tuaja.  

Classique nga Jean Paul Gaultier është një aromë lulesh amber për gratë, lançuar në vitin 1993. Hunda pas kësaj arome është Jacques Cavallier. Një aromë që premton kënaqësi.

Detajet e produktit

885227048215
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435415011341