Gucci By Gucci EDT Gucci - rosso.shop
Gucci

Gucci By Gucci EDT

9 265 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Personi prapa kësaj arome është Ilias Ermenidis.

Përbërësit kryesorë janë dardha dhe gujava; notat e mesme janë zambaku i luginës, neroli dhe lulja e tiares tahitian; notat bazë janë paçuli, mjalti dhe myshku.

Gucci by Gucci është një aromë lulesh chypre për gratë, lançuar në vitin 2008. Hunda pas kësaj arome është Ilias Ermenidis. Parfumi i fuqishëm, femëror nga shtëpia e Gucci, i prezantuar vitin e kaluar, mori edicionin e tij të lehtë.

Detajet e produktit

737052165721
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
737052165721