Mancera Pink Prestigium EDP Mancera - rosso.shop
Mancera

Mancera Pink Prestigium EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një përbërje absolutisht e sofistikuar me lule/musky. Ajo hapet me agrume freskuese që i lënë vendin një kompozimi të bukur lulesh me një nuancë të lehtë lëkure në sfond. E bukur për femra, por çuditërisht e veshur edhe për meshkuj!

Pink Prestigium nga Mancera është një aromë me lule qelibar për femra. Pink Prestigium u lançua në vitin 2016. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale. Notat kryesore janë Rrush pa fara e zezë, Bergamot, Agarwood (Oud) dhe Shafran; notat e mesme janë trëndafili bullgar, gjethe patchouli dhe jasemini; notat bazë janë Grejpfrut, Druri Guaiac, Lëkurë, Vanilje dhe Musk i Bardhë.

Detajet e produktit

3760265191406
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3760265191406