JULIETTE HAS A GUN LADY VENGEANCE EDP Juliette Has A Gun - rosso.shop
Juliette Has A Gun

JULIETTE HAS A GUN LADY VENGEANCE EDP

10 115 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Lady Vengeance, e thellë dhe dehëse, josh me një tërheqje romantike. Trëndafili italian është nota hapëse. E harlisur dhe aromatik, kërcen në ajër dhe nxjerr një atmosferë ëndërrimtare. Nota e zemrës është vanilje kremoze.

Lady Vengeance, i lancuar në vitin 2006, është një parfum seksi dhe tërheqës për gruan që do të bëjë gjithçka për dashurinë. Një prekje delikate e karafilit pikant jep një ton ekzotik. Nota e zemrës është vanilje kremoze. Profili i aromës së tij të ëmbël dhe të butë e mbush parfumin me një ndjesi të mëndafshtë dhe luksoze. Patchouli e përfundon aromën me një dhunti prej dheu, misterioze. Spërkatni këtë parfum magnetik në lëkurën tuaj dhe futeni në kurth çdo gjë që dëshiron zemra juaj.

Detajet e produktit

3770000002690
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3770000002690