Lista e produkteve sipas markës Juliette Has A Gun

Juliette Has A Gun

Juliette Has A Gun Another Oud EDP

11 815 ,- Lekë

Juliette Has A Gun Another Oud është vazhdim i aromës Midnight Oud, i krijuar nga nota të thella druri me përbërës kryesor dru të çmuar të rrethuar me fruta dhe të zbutur me ngrohtësinë e myshkut dhe Ambroxanit.
Përbërja hapet me bashkimin e bergamotit dhe mjedrës së ëmbël duke njoftuar dru Norlimbanol oud të ngrohur nga myshku dhe Ambroxan në bazë, në një mënyrë sensuale.

Juliette Has A Gun

JULIETTE HAS A GUN CITIZEN QUEEN EDP

11 815 ,- Lekë

Citizen Queen është një aromë misterioze dhe tërheqëse, por lozonjare aldehidike chypre për femra. Notat hapëse janë një derdhje e freskët e aldehideve pluhur, me lule të përziera me bergamot dhe lëkurë të butë, sensuale.

Juliette Has A Gun

JULIETTE HAS A GUN LADY VENGEANCE EDP

10 115 ,- Lekë

Lady Vengeance, e thellë dhe dehëse, josh me një tërheqje romantike. Trëndafili italian është nota hapëse. E harlisur dhe aromatik, kërcen në ajër dhe nxjerr një atmosferë ëndërrimtare. Nota e zemrës është vanilje kremoze.

Juliette Has A Gun

JULIETTE HAS A GUN MAD MADAME

11 815 ,- Lekë

Mad Madame një aromë misterioze për femra. Jepini të gjithëve një shije të anës tuaj më të errët. Ky parfum i këndshëm kombinon akorde frutash, lulesh dhe ekzotike për një efekt dehës.

Juliette Has A Gun

Juliette Has A Gun Midnight Oud EDP

11 815 ,- Lekë

Aroma e re Midnight Oud u frymëzua nga notat orientale, duke përfshirë akordet e trëndafilit maroken, udit, qelibarit, disa llojeve të myshkut, shafranit, barbarozës dhe vajit të patchoulit.
Trëndafili është padyshim një simbol i zakonshëm i të gjithë linjës së kamares dhe këtë herë kombinohet me takt të veçantë, mistik Oud në një mënyrë të mrekullueshme.