Marc Jacobs Daisy Sorbet EDT Marc Jacobs - rosso.shop
Marc Jacobs

Marc Jacobs Daisy Sorbet EDT

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë dardha, grejpfrut rozë dhe fruti i pasionit; notat e mesme janë wisteria, zambaku i luginës dhe jasemini; notat bazë janë vjollca, musk dhe kedri.

Daisy Sorbet nga Marc Jacobs është një aromë me lule me fruta për femra. Daisy Sorbet u lançua në vitin 2015. Hunda pas kësaj arome është Richard Herpin.

Detajet e produktit

3614220308913
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3614220308913