Agent Provocaetur Fatale Intense For Her EDP Agent Provocaetur - rosso.shop
Agent Provocaetur

Agent Provocaetur Fatale Intense For Her EDP

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Aroma e re shpallet si një orientale pikante dhe me lule.
Ajo hapet me një kombinim të pazakontë jamballi dhe specash djegës pikante.
Notat e luleve, të cilat përfshijnë zambak uji, formojnë zemrën e parfumit.
Lëkurë e zezë, vanilje dhe qelibar janë në bazë.

Fatale Intense nga Agent Provocateur është një aromë me lule qelibar për femra. Fatale Intense u lançua në vitin 2015.Fatale Intense, aroma e re nga Agent Provocateur e shpallur për qershor 2015, vjen pas origjinalit Fatale (ose Fatale Black) nga 2014 dhe në krahun Fatale Pink, gjithashtu nga 2014.

Detajet e produktit

85715792259
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
85715792259