Lista e produkteve sipas markës Agent Provocaetur

Agent Provocaetur

Agent Provocaetur Fatale Intense For Her EDP

6 715 ,- Lekë

Aroma e re shpallet si një orientale pikante dhe me lule.
Ajo hapet me një kombinim të pazakontë jamballi dhe specash djegës pikante.
Notat e luleve, të cilat përfshijnë zambak uji, formojnë zemrën e parfumit.
Lëkurë e zezë, vanilje dhe qelibar janë në bazë.

Agent Provocaetur

AGENT PROVOCATEUR EAU EMOTIONNELLE

8 075 ,- Lekë

Eau Emotionnelle, kjo aromë është bërë për të qenë e lehtë dhe e çuditshme duke qenë ende joshëse. Notat kryesore në këtë aromë të këndshme dhe argëtuese përfshijnë piper rozë pikante, rozmarinë të egër.

Agent Provocaetur

AGENT PROVOCATEUR EDP

8 075 ,- Lekë

Agent Provocateur është një aromë e zjarrtë, erotike. Qelibar sensual, joshëse, myshku i butë dhe një prekje e drurëve të kedrit përfundojnë bazën e kësaj arome dehëse dhe të varur. I ambalazhuar në një shishe qelqi me kthesa të buta, femërore.

Agent Provocaetur

Agent Provocateur Fatale Women EDP

8 075 ,- Lekë

Përbërja e aromës së re Fatale provokon me piper rozë dhe rrush pa fara të zezë duke shpallur një zemër joshëse të gardianisë kremoze të ëmbëlsuar butësisht me mango.
Baza e përbërjes ngroh lëkurën në mënyrë sensuale me orkide vanilje dhe myshk prej kadifeje.

Agent Provocaetur

Agent Provocateur Maitresse Ladies EDP

5 865 ,- Lekë

Përbërja bazohet në aldehide.
Hapja pasionante e petaleve të lotusit të bardhë dhe nuancat delikate të gjetheve të bardha ylang ylang dhe violet çojnë në zemrën e luleve të osmanthus, jasmin dhe rose.
Nota e fundit është pluhur druri me iris,amber, patchouli dhe suede të bardhë.

Agent Provocaetur

Agent Provocateur Pure Aphrodisiaque Women EDP

6 715 ,- Lekë

Aroma është një aroma me lule - frute me sfond qelibar - myshk.
Notat e sipërme të mandarinës, dardhës anjou dhe rumit shkrihen në zemrën e ëmbël me lule të orkidës së egër, tuberozës dhe jaseminit indian sambac.
Baza përfundon me akorde druri të errët, krem ​​qelibar dhe myshku i lëkurës.