Cacharel Anais Anais EDT Cacharel - rosso.shop
Cacharel

Cacharel Anais Anais EDT

5 865 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Aroma përqendrohet rreth notave të zambakut, e përzier me lule të tjera të bardha dhe jeshile që shprehin freskinë dhe pastërtinë.
Anais Anais L'Original EDT hapet me akordet e zymbylit jeshil dhe dorëzonjës.

Baza është drunore, qelibar dhe e ëmbël, me një prekje të vetiverit dhe myshkut.

Anais Anais L'Original EDT nga Cacharel është një aromë me lule për femra. Anais Anais L’Original EDT u lançua në vitin 2014.

Detajet e produktit

3360370512044
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3360370512044