Guerlain Mon For Her EDP Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain Mon For Her EDP

12 325 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë livando dhe bergamot; notat e mesme janë iris, jasmine sambac dhe trëndafili; notat bazë janë vanilja tahitiane, kumarina, druri i sandalit australian, jamballi, benzoina dhe patchouli.

Mon Guerlain nga Guerlain është një aromë druresh amber për femra. Mon Guerlain u lançua në vitin 2017. Mon Guerlain u krijua nga Thierry Wasser dhe Delphine Jelk.

Detajet e produktit

3346470131408
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470131408