Guerlain La Petit Robe Noire For Her EDT Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain La Petit Robe Noire For Her EDT

12 325 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë trëndafili, jasemini dhe notat jeshile; notat e mesme janë vishnje, mollë, lule portokalli dhe rrush pa fara e zezë; notat bazë janë musk i bardhë, patchouli dhe amber i bardhë.

La Petite Robe Noire EDT nga Guerlain është një aromë me lule frutash për femra. La Petite Robe Noire EDT u lançua në vitin 2012. Hunda e kësaj arome është Thierry Wasser.

Detajet e produktit

3346470114746
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470114746