Guerlain La Petite Robe Noire Ma Premiere Robe EDP Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Premiere Robe EDP

11 815 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë qershia, bajamet, manaferrat e kuqe dhe bergamoti; nota e mesme është trëndafili i zi; notat bazë janë bajame, fasulet tonka dhe çaj i zi.

La Petite Robe Noire Ma Première Robe nga Guerlain është një aromë me lule me fruta për femra. La Petite Robe Noire Ma Première Robe u lançua në vitin 2015. Hunda e kësaj arome është Thierry Wasser.

Detajet e produktit

3346470114814
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470114814