Guerlain Champs-Elysées EDT Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain Champs-Elysées EDT

10 115 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë pjepri, pjeshkë, bajame, manushaqe, rrush pa fara e zezë dhe anise; notat e mesme janë mimoza, lilac, zambaku i luginës, bozhure, trëndafili, lulja e bajames dhe hibiscus; notat bazë janë vanilje, pemë bajame, dru sandali, benzoinë dhe kedri.

Champs Elysees EDT nga Guerlain është një aromë me lule frutash për femra. Champs Elysees EDT u lançua në vitin 1996. Champs Elysees EDT u krijua nga Jacques Guerlain dhe Jean-Paul Guerlain.

Detajet e produktit

3346470244047
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470244047