Guerlain Insolence EDT Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain Insolence EDT

11 475 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një filtër sensual, kjo aromë me lule frutash ju çon drejt e në zemër të aromës. Notat e manave përzihen me një akord femëror pluhur të vjollcës, luleve të portokallit dhe irisit.

Insolence EDT nga Guerlain është një aromë me lule frutash për femra. Insolence EDT u lançua në vitin 2017.

Detajet e produktit

3346470132900
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470132900