Guerlain Instant For Her EDP Guerlain - rosso.shop
Guerlain

Guerlain Instant For Her EDP

12 325 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

L'Instant de Guerlain EDP ilustron një nga ato momente unike ku gjithçka mund të ndryshojë. Një moment emocionesh intensive mes një burri dhe një gruaje. Jasemini Sambac, ylang-ylang dhe lulet diellore ndezin një notë me aromë qelibar në vijim. Një parfum i vërtetë lëkurë dhe i lehtë. Shishja e saj është prerë nga një bllok xhami luksoz dhe transparent. E kurorëzuar me një tapë të sheshtë, e skalitur si një kabokon dhe e gdhendur me logon Guerlain, format e saj luajnë me kontrastin midis drejtkëndëshit dhe kthesave.

Detajet e produktit

3346470132818
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3346470132818