Body Lotion Casamorati 1888 Amouage - rosso.shop
Amouage

Body Lotion Casamorati 1888

10 965 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Një ëndërr e nxehtë dhe pikante me lule e një nate romantike të paharrueshme në prill...

Ky locion ushqyes për trupin përmban shumë përbërës qetësues dhe ushqyes, si aloe vera, kalendula, lajthia e shtrigës, rrushi i kuq dhe ekstrakte Echinacea, të dizajnuara për të qetësuar lëkurën dhe për t'i dhënë asaj një strukturë të mëndafshtë, ndërsa në të njëjtën kohë e aromatizojnë lehtë lëkurën me aroma e butë e Bouquet Idéale.

Detajet e produktit

8033488154295
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8033488154295