Azelaic Acid Suspension 10% The Ordinary - rosso.shop
The Ordinary

Azelaic Acid Suspension 10%

2 401 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Acidi azelaik është një nga acidet direkte dhe formulimi i The Ordinary vjen me një përqendrim 10%.

✅ Ndihmon lëkurën të rikuperohet më shpejt dhe në këtë mënyrë redukton formimin e puçrrave dhe pikave të zeza

✅ Ndihmon në eliminimin e baktereve që shkaktojnë aknet dhe rosacea

✅ Ndihmon në zbehjen e njollave të lëna nga puçrrat

Rekomandohet ta përdorni në mëngjes dhe/ose në darkë si trajtim pikash, domethënë në zonat ku keni probleme sepse ka tendencë të thajë shumë lëkurën.

Shoqërojeni me më shumë hidratim dhe shumë krem ​​kundër diellit sepse një acid i drejtpërdrejtë e bën lëkurën shumë të ndjeshme ndaj rrezeve.

Ordinary është një marke e produkteve kozmetike tek ROSSO. Produktet Ordinary jane një koleksion evolucionar i trajtimeve që ofrojnë teknologji klinike të njohura, efektive të pozicionuara për të rritur çmimet dhe integritetin e komunikimit në kujdesin e lëkurës. Marka u krijua për të festuar integritetin në formën e tij më të thjeshtë dhe të vërtetë. Ofrimi i tij është pionier, jo në teknologjitë e njohura që përdor, por në ndershmërinë dhe integritetin e tij. E Zakonshmja ka lindur për të mos lejuar që malli të maskohet si zgjuarsi. E zakonshme është "Formulime klinike me integritet". Produktet Ordinary jane një ombrellë e markave të fokusuara në bukurinë e përparuar funksionale. Ekipi i produkteve Ordinary është i specializuar në kiminë e materialeve dhe biokiminë, dhe ne kemi sjellë risi pioniere në kujdesin e lëkurës përmes markes Ordinary. Në kategorinë e bukurisë funksionale, integriteti është i rrallë. Teknologjitë e zakonshme referohen si strategji novatore dhe të pandjeshme të çmimeve ngatërrojnë auditorin, duke maskuar teknologjitë e mallrave si të përparuara. E zakonshmja ekziston për të komunikuar me integritet dhe për të sjellë në treg teknologji efektive, më të njohura me çmime të ndershme.

Ordinary krenohet me ndershmërinë, lufton ngecjen e inovacionit në industri dhe indirekt feston thellësinë e inovacionit që marka jone vazhdon të sjellin në këtë kategori.

Të gjitha produktet e markes Ordinary, janë pa parabene, sulfate, vaj mineral, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, vajra shtazore, ngjyra katrani qymyri, formaldehid, merkur, oksibenzon. Nëse keni pyetje në lidhje me ndonjë përbërës, ju lutemi na kontaktoni dhe stafi ynë do t'ju japë një përgjigje.

Qellimet kryesore te perdorimit te produkteve Ordinary jane : eleminim i akneve, rrudhave, hidratim, minimizim i poreve, ndriqim lekure, antioksidant, probleme me degjim, shendet i flokeve.

Produktet Ordinary nuk testohen mbi kafshët dhe nuk paguan të tjerët për ta bërë këtë. Për këtë arsye, nuk shiten në Kinën kontinent pasi shitjet e tilla kërkojnë testimin e kafshëve për qëllime regjistrimi.

Detajet e produktit

TO4557
98 Artikuj