Lactic Acid 10% + HA The Ordinary - rosso.shop
The Ordinary

Lactic Acid 10% + HA

2 265 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Acidi laktik është një eksfoliant i butë që është pjesë e grupit AHA

Pse të përdorni acid laktik? Sepsis:

✅ Mbron lëkurën nga qelizat e vdekura,

✅ Rigjeneron lëkurën,

✅ Poret mbrojtëse,

✅ Unifikon lëkurën,

✅ Zbeh rrudhat e imëta

✅ Përmban speca Tasmanian e cila njihet për qetësimin e prekjeve dhe acarimit

✅ Është gjithashtu i formuluar me acid hialuronik, i cili e bën atë shumë hidratues

✅ Përdoret fillimisht dy herë në javë në rutinën e natës

Ordinary është një marke e produkteve kozmetike tek ROSSO. Produktet Ordinary jane një koleksion evolucionar i trajtimeve që ofrojnë teknologji klinike të njohura, efektive të pozicionuara për të rritur çmimet dhe integritetin e komunikimit në kujdesin e lëkurës. Marka u krijua për të festuar integritetin në formën e tij më të thjeshtë dhe të vërtetë. Ofrimi i tij është pionier, jo në teknologjitë e njohura që përdor, por në ndershmërinë dhe integritetin e tij. E Zakonshmja ka lindur për të mos lejuar që malli të maskohet si zgjuarsi. E zakonshme është "Formulime klinike me integritet". Produktet Ordinary jane një ombrellë e markave të fokusuara në bukurinë e përparuar funksionale. Ekipi i produkteve Ordinary është i specializuar në kiminë e materialeve dhe biokiminë, dhe ne kemi sjellë risi pioniere në kujdesin e lëkurës përmes markes Ordinary. Në kategorinë e bukurisë funksionale, integriteti është i rrallë. Teknologjitë e zakonshme referohen si strategji novatore dhe të pandjeshme të çmimeve ngatërrojnë auditorin, duke maskuar teknologjitë e mallrave si të përparuara. E zakonshmja ekziston për të komunikuar me integritet dhe për të sjellë në treg teknologji efektive, më të njohura me çmime të ndershme.

Ordinary krenohet me ndershmërinë, lufton ngecjen e inovacionit në industri dhe indirekt feston thellësinë e inovacionit që marka jone vazhdon të sjellin në këtë kategori.

Të gjitha produktet e markes Ordinary, janë pa parabene, sulfate, vaj mineral, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, vajra shtazore, ngjyra katrani qymyri, formaldehid, merkur, oksibenzon. Nëse keni pyetje në lidhje me ndonjë përbërës, ju lutemi na kontaktoni dhe stafi ynë do t'ju japë një përgjigje.

Qellimet kryesore te perdorimit te produkteve Ordinary jane : eleminim i akneve, rrudhave, hidratim, minimizim i poreve, ndriqim lekure, antioksidant, probleme me degjim, shendet i flokeve.

Produktet Ordinary nuk testohen mbi kafshët dhe nuk paguan të tjerët për ta bërë këtë. Për këtë arsye, nuk shiten në Kinën kontinent pasi shitjet e tilla kërkojnë testimin e kafshëve për qëllime regjistrimi.

Detajet e produktit

TO4544
100 Artikuj