Hugo Boss The Scent Private Accord Man EDT Hugo Boss - rosso.shop
Hugo Boss

Hugo Boss The Scent Private Accord Man EDT

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat kryesore janë xhenxhefil dhe bergamot; notat e mesme janë maninka, kafe, piper dhe ananas; notat bazë janë kakao, vanilje, nota druri, patchouli, drur amber dhe benzoinë.

Boss The Scent Private Accord nga Hugo Boss është një aromë drur amber për meshkuj. Kjo është një aromë e re. Boss The Scent Private Accord u lançua në vitin 2018. Hunda pas kësaj arome është Bruno Jovanovic.

Detajet e produktit

3614227391826
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3614227391758