Dolce&Gabbana The One Sport EDT Dolce&Gabbana - rosso.shop
Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana The One Sport EDT

9 265 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Parfum për meshkuj nga Dolce Gabbana.

Për të gjithë sportistët që janë gjithmonë në lëvizje dhe që e duan aktivitetin.

Një aromë që zgjat dhe ju identifikon.

Rozmarinë e pastër dhe freski natyrale.

The One Sport nga Dolce & Gabbana është një aromë druresh për burra, lançua në vitin 2012. Pas origjinalit The One for Men nga 2008 dhe The One Gentlemen nga 2010, Dolce Gabbana lançoi aromën e tretë nga linja mashkullore The One, më e lehtë dhe më e freskët, The One Sport. Siç sugjeron edhe emri i tij, The One Sport është krijuar për sportistë aktivë dhe "gladiatorë modernë" dinamikë që gëzojnë liri të pakufizuar dhe eksitim të aktiviteteve në natyrë. Kjo aromë gjithashtu përfaqëson aromën e parë sportive të shtëpisë.

Detajet e produktit

737052514079
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
737052514079