Valentino Donna Acqua EDT Valentino - rosso.shop
Valentino

Valentino Donna Acqua EDT

12 325 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Notat e hidhura dhe të ëmbla të dardhës dhe bajames formojnë një hyrje në zemrën e luleve që përbëhet nga jasemini dhe frangipani këtë herë.
Baza e kompozimeve përfshin murriz dhe dru sandali.

Valentino Donna Acqua nga Valentino është një aromë me lule qelibar për femra. Valentino Donna Acqua u lançua në vitin 2017. Hunda pas kësaj arome është Sonia Constant.

Detajet e produktit

8411061851500
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8411061851500