Armani Code Elixir De Parfum for Her Armani - rosso.shop
Armani

Armani Code Elixir De Parfum for Her

11 475 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Armani Code Elixir arrin në një botim të ri, prestigjioz, luksoz.

Ky botim i ri i Armanit ka qenë në tregun më të gjerë që nga Nëntori, 2007.

Ky është një version më intensiv se paraardhësi i tij dhe është i disponueshëm si një ekstrakt parfumi, në një shishe romantike me një pompë të vogël.

Shishja është aq e errët sa nata dhe aq misterioze sa errësira, me një aplikim lulesh, duke i dhënë asaj një bukuri të veçantë

Armani Code Elixir nga Giorgio Armani është një aromë me lule për gratë. Parfum unik nga Armani i dizajnuar posaçërisht për të theksuar sharmin natyral të femrave.

Detajet e produktit

3605520516818
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3605520516818