Jean Paul Gaultier Scandal a Paris EDT Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Scandal a Paris EDT

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Scandal a Paris EDT është një parfum i ëmbël me lule për femra.

Kjo është një aromë e re.

Me notat e sipërme të dardhës, notat e mesme të jaseminit dhe notat bazë të mjaltit.

Një aromë femërore, larg klisheve.

Scandal a Paris EDT eshte nje parfum i embel floral per femra, lancuar ne vitin 2019. U krijua nga parfumierja Daphne Bugey.

Detajet e produktit

8435415022064
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435415022040