Jean Paul Gaultier So Scandal EDP Jean Paul Gaultier - rosso.shop
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier So Scandal EDP

7 565 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

So Scandal nga Jean Paul Gaultier është një aromë me lule frutash për femra.

Ky parfum tërheq vëmendjen e të gjithëve në eventet ekstravagante të mbrëmjes në kryeqytetin francez.

E paparashikueshme, skandaloze dhe e paturpshme.

Shpërthimi i luleve të portokallit, jaseminit dhe tuberozit ngacmon anën e saj të errët me sensualitet elegant.

Nuancat qumështore i japin një shkëlqim shtesë fiksues.

Një aromë me lule frutash për femra, e lançuar në vitin 2020. Pra, Scandal u krijua nga Fabrice Pellegrin dhe Daphne Bugey. Krijuar për femrat që duan të argëtohen pa asnjë kompleks dhe paragjykim për veten e tyre.

Detajet e produktit

8435415032520
101 Artikuj

Referencat specifike

ean13
8435411301132