Nina Ricci Nina EDT Nina Ricci - rosso.shop
Nina Ricci

Nina Ricci Nina EDT

5 865 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Nina është një aromë e re moderne përrallash që synon audiencën më të re. Nina është një aromë elegante gustator me fruta me lule, aroma e frutave të ëmbëlsuara. Përbërja fillon e shkëlqyeshme dhe spontane, ashtu si një e qeshur e shkujdesur me notat e freskëta të agrumeve të limonit dhe limonit.
Zemra e ëmbël gustator është e lëngshme dhe karamelike për shkak të mollës së ëmbëlsuar, notës së pralinës dhe vaniljes, velloja e pasur e së cilës mbështjell bozhuren e ëmbël të butë dhe lulen e hënës. Së fundi, pema e mollës, kedri i bardhë dhe notat e myshkut të butë po prekin lëkurën tuaj me sensualitetin e tyre të ngrohtë dhe të butë.

Nina nga Nina Ricci është një aromë me lule me fruta për femra. Nina u lançua në vitin 2006. Nina u krijua nga Olivier Cresp, Jacques Cavallier dhe Christian Dussoulier.

Detajet e produktit

3137370180333
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
3137370205029