Lista e produkteve sipas markës Diesel

Diesel

Diesel Fuel For Life Denim EDT

8 925 ,- Lekë

Fuel for Life Denim Collection Homme përfshin shije të freskëta, pikante dhe intensive, duke filluar me agrumet.
Livanda dhe mjedra janë në mes të përbërjes, të ndjekura nga tharja e ngrohtë me drurë.

Diesel

Diesel Fuel For Life EDP

10 115 ,- Lekë

Notat kryesore janë portokalli mandarin dhe piper rozë; notat e mesme janë jasemini dhe arrëmyshk; notat bazë janë patchouli dhe vetiver.

Diesel

Diesel Fuel for Life Unlimited EDP

10 115 ,- Lekë

Notat kryesore janë limoni, portokalli mandarin, gujava dhe pjeshkë; notat e mesme janë jamballi, jasemini, tuberoza, aloe vera dhe zambaku; notat bazë janë druri i sandalit, kedri dhe myshku.

  • Nuk ka në gjëndje
  • Jashtë stok
Diesel

Diesel Loverdose EDT

8 925 ,- Lekë

Aroma është pasuruar me nota frutash të ndezura.
Ajo hapet me mollë të freskëta dhe të lezetshme që të çojnë në zemrën e luleve ultra femërore dhe portokalli të ndezura në bazën e bërë nga kristali dhe myshku sensual.

Diesel

Diesel Loverdose Senza Sigillo For Her EDP

10 115 ,- Lekë

Vetë përbërja është florale pikante, e hapur me anise dhe mandarinë.
Jasemini Sambac, jamballi dhe petalet e gardianisë përbëjnë thelbin e përbërjes, të vendosura mbi një bazë orientale prej qelibar, vanilje dhe nota druri.

Diesel

Diesel Loverdose tattoo EDP

8 075 ,- Lekë

Notat kryesore janë kasi, bergamot dhe portokalli mandarin; notat e mesme janë jasemini sambac, trëndafili dhe lulja e portokallisë; notat bazë janë qumështi, orizi, vanilja dhe fasulja tonka.

Diesel

Diesel Only The Brave EDT

10 115 ,- Lekë

Notat kryesore janë limoni amalfi dhe portokalli mandarin; notat e mesme janë vjollca, kedri i virxhinias dhe koriandër; notat bazë janë qelibar, lëkure, benzoinë, labdan francez dhe stiraks.