Gucci Flora EDP Gucci - rosso.shop
Gucci

Gucci Flora EDP

6 715 ,- Lekë
me TVSH
Masa
Sasi

Flora është në kërkim të frymëzimit dhe sensualitetit rinor.

Shishja është në formë gjashtëkëndore, si një strukturë natyrale.

Shënimet e Florës nga Gucci EDP premtojnë të njëjtat shprehje rinore dhe optimiste që ofroi EDT.

Dallimi qëndron në përqendrimin më të fortë të EDP.

Notat e sipërme janë bozhure, agrume dhe mandarina portokalli; notat e mesme janë osmanthus dhe trëndafil; notat bazë janë dru sandali, paçuli dhe piper rozë.

Flora nga Gucci EDP nga Gucci është një aromë lulesh për gra, lançuar në vitin 2010. Ky version u shpall si më intensiv, më i thellë, joshës dhe më i pasur. Flora nga Gucci u parashikua dhe u krijua nga Frida Giannini e cila u frymëzua nga modeli i luleve Gucci i përdorur së pari si shall për Grace, Princesha e Monakos. Motivi me lule i ka magjepsur gratë me detaje joshëse dhe femërore për dekada të tëra.

Detajet e produktit

737052294643
100 Artikuj

Referencat specifike

ean13
737052294667